Kateřina Sanislová DiS.

O mě

Kateřina Sanislová DiS.
  • 2012

    Stáž na Birmingham Metropolitan College / UK

  • 2010 – 2013

    Vyšší odb. Škola oděvního návrhářství / Praha

  • 2006 – 2010

    Střední průmyslová škola oděvní / Praha / Obor oděvní návrhářství

Založení salonu

Po absolvování školy si otevřela vlastní salon v roce 2013.

Materiály

Její tvorba stojí na pevných základech dokonalého řemeslného zpracování a výběru kvalitních materiálů. Veškeré materiály pocházejí ze zahraničí vešinou Itálie, Portugalsko, Německo a další.

Jak postupujeme

Kateřina Sanislová tvoří své modely převážně na míru zákaznicím, ráda pracuje s každým individuálně podle jeho potřeb a přání. Klientovi se věnuje od konzultace, která je nezávazná. Po odsouhlasení zakázky následuje vypracování návhů a následná konzultace s klientem a vhodný výběr materiálu pro dáný model. Výsledkem je model vytvořený s důrazem pro každou osobnost a její potřeby. 

Směry

K hlavním směrům její tvorby patří svatební šaty, společenské šaty, kabáty, ale i modely pro běžné nošení zkrátka vše co zákazník potřebuje.

Nabídka

Nabízí svým zákaznicím nejen šití zakázkových modelů na míru a přímo na konkrétní zákaznici podle jejich představ, ale i originální luxusní modely k zakoupení přímo v salonu.

Spolupráce

Má možnost spolupracovat s osobnostmi z oblasti hudby jako houslistka Julie Svěcená a pěvkyně Michaela Zajmi, violoncellista Jan Sklenička a další.